Kadın Kap

Kadın Kap

Markalar

Kategoriler

Beden

Fiyat

İndirim!
almarwah-siyah-kap

Almarwah Siyah Kap

364,50 729,00
İndirim!
Almarwah Black Haki Kap

Almarwah Black Haki Kap

849,50 1.699,00
İndirim!
Almarwah Black Bayan Fuşya KAP

Almarwah Black Bayan Fuşya Kap

1.129,50 2.259,00
İndirim!
almarwah-kahve-kap

Almarwah Kahve Kap

1.294,50 2.589,00

Özellikle ilkbahar ve sonhabar aylarında çok fazla tercih edilen kaplar, çoğunlukla her pantolon ve kıyafetin üstüne uyum sağlayan ve kolaylıkla kombinlenen, kullanım açısından da oldukça rahat olan bir üründür. Kaplar sıcak tutmasının yanı sıra ayrıca sezonun modasına uygun tasarlanmasıyla hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Her zevk için kap modeli bulmakta artık çok kolay.

Kaplar için bir kombin örneği verecek olursak vizyon bir kap modelini, açık renk bir pantolon, hafif bir topuklu ayakkabı  veya spor ayakkabı ile  stilinizi yansıtan desenli bir eşarp , fular ile tarz bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kaplar  tesettür giyimde de  en çok tercih edilen parçalardır  bu nedenle de her kadının gardrobunda bulunun ürün olmayı başarmıştır.

Her yıl hatta her sezon tasarımları değişen kap modellerin de süet, kot, kaşe ,gabardin gibi birçok kumaş seçeceği mevcuttur. Her mevsim renk tonlarıda değişen kap modellerinde sonhabar da toprak renkleri tercih edilirken ilkbahar aylarında daha renkli cıvıl cıvıl tonlar tercih edilir.Tabi ki de her mevsim kap değişmez o yüzden siyah kap modellerine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda belden bağlamalı kap modelleri sizleri zayıf gösterecektir.

Sepetim
Sepet