Kadın Gömlek

Kadın Gömlek

Markalar

Kategoriler

Beden

Fiyat

Kadın Gömlek Modelleri

Kadın üst giyim ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi gömleklerdir. Kadın gömlek modelleri kumaşına ve desenine göre çeşitlenmektedir. Bir çok renk seçmeği ile de gömlek modeli bulmak çok kolaydır.

Çoğu zaman bazı renklerin bir çift gibi genelde birlikte kullanılmasına denk gelmişsinizdir .Siyah genelde tüm kombinlerle uyum sağlar ama siyahla oluşturulmuş kombinler klasik bir hava verebilir.Daha sportif görünmek için kot pantolon kombinleri yapabilirsiniz.

Kadın gömlek modellerinde en çok kullanılan ekoseli gömlek ve düz renk gömleklerdir. Düz renk gömlekler her alt giyim parçalarına kolayca kombin edilebilir özellikte olmalarından dolayı sıklık ile tercih edilir. Kadın gömleklerinde karın kısmı lastikli, çizgili, fırfırlı, kemerli, püsküllü, yakalı gibi bie çok çeşit mevcuttur. Bunların yanı şifon, kadife ,kadın oduncu gömlek, kadın keten gömlek gibi farklı kumaşlardan üretilmiş gömlekler ile karşılaşırız. 

Kadın Gömlek Kombinleri

Kumaşlara göre nasıl kombin yapabiliriz hadi ona bakalım.

Kadın gömlek modellerinden oduncu gömlek ve kadife gömlekler, kış mevsiminde rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Kadın kot pantolon modelleriyle kombininizi tamamlarken oldukça şık ve spor bir görüntü yakalayacaksınız. 

kadın keten gömlek  veya Kadın şifon gömlek modelleri ise yazlık parçalardır. .İncecik yapıları ile sıcak yaz günlerinde bir nebze de olsa sizleri rahatlatacaktır. Şifon gömlekleri de iş yerinde veya özel günler için kullanabilirsiniz. Özel günler için alternatif olarak saten gömleklerde yakışacaktır . En şık bayan gömlek modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kadın Keten Gömlek

Kadın üst giyim de en önemli bir yer tutan parçalar gömleklerdir  . Kırmızı , yeşil,pembe , siyah, turuncu gibi birbirinden güzel renkler ile keten gömlekler yaz mevsiminin vazgeçilmez parçası oluyor. Kadın keten gömlek modelleri  hava alan yapıları ve ince kumaşı ile yaz aylarının kurtarıcısı oluyor.,

Bayan Gömlek Modelleri Uzun Kollu 

Bayan gömlek modelleri belli bir tarza sahiptir. Bayan Gömlek Modelleri Uzun Kollu olarak incelersek uzun kollu modelleri bahar ve kış mevsiminde sıklıkla kullanabilirsiniz. En güzel kadın gömlek modellerini Aischaboutique ‘ de bulabilirsiniz.

Kışlık Kadın Gömlek Modelleri

Kış mevsimlerinde kadınların kullanabileceği kadife gömlek ve oduncu gömleklerdir. Oduncu gömlekler spor bir görünüm tercih etmek isteyenler için idealdir. Kadife gömlekler ise işte tercih edilen parçalardır.  Birden çok Renk seçenekleri ile en şık kadın gömlek modellerine Aischaboutique web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sepetim
Sepet